Запрошуємо на мистецьку подію музиканта Кирила Стеценка!

06.12.2019

Шановні друзі,
запрошуємо вас на мистецьку подію музиканта Кирила Стеценка!

«ГАЛЕРЕЯ СКРИПКОВИХ ГЕНІЇВ» це серія з 16 концертів, які творять пантеон лицарів скрипкового мистецтва – віртуозів, композиторів педагогів, майстрів і дослідників. Кожен концерт присвячується певній країні та історичній епосі. Повний цикл триває до 2034 року.
Ініціальною програмою серії була «ITALIA: AB OVO» Вона висвітлювала творчість фундаторів світового скрипкового мистецтва А. Кореллі, А. Вівальді Дж.Тартіні, П. Локателлі, Фр. Джемініані Пропонована нині програма «МАГІЧНИЙ ВСЕСВІТ НІМЕЧЧИНИ» або «DEUTSCHLAND: MUSIKUNIVERSUM» відкриває двері у чарівний всесвіт німецького бароко. Вперше в Україні виконуються твори найвидатніших німецьких скрипалів-віртуозів XVII ст. Й. Я. Вальтера та Й. П. Вестгофа. Поруч з ними слухачі насолоджуватимуться шедеврами Д. Букстехуде Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя і Ґ. Ф. Телемана. Цікавинкою програми є паралелі з традиційними жанрами української музики. В це важко повірити, але у творах Букстехуде, Телемана і Вестгофа виразно чути ритмо-інтонації коляд, козачків, гопака та веснянок. Навряд чи тут йдеться про запозичення. Імовірно, це відлуння прадавньої слов’яно-германської або індо-арійської єдності. Головне — це почути й відчути. А коментарі Кирила Стеценка під час концерту цьому сприятимуть.
Концерт «МАГІЧНИЙ ВСЕСВІТ НІМЕЧЧИНИ» проходить в передріздвяний період — після вечорниць на Андрія та перед Варварою і Св. Миколаєм. Він завершує Різдвяний бароковий тур, який охопив Київ, Суми, Херсон, Миколаїв та Одесу. Для посилення різдвяного настрою та підкреслення українсько-німецьких паралелей у програмі фінального концерту в Національній філармонії бере участь наснажений радісною сонячною енергією Дитячий фольклорний театр «ДАЙ БОЖЕ!»

Ласкаво просимо!

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67