Заключний етап IV Олімпіади з інфузійної терапії

20.12.2017

Успішно завершилася IV Всеукраїнська олімпіада з інфузійної терапії, організована Корпорацією «Юрія-Фарм» спільно з НМУ ім. О. Богомольця, НМАПО ім. П. Л. Шупика та Всеукраїнською інноваційною освітньою платформою «Сходи в майбутнє».

11 грудня 2017 року відбувся третій аудиторний тур Олімпіади, в результаті якого було визначено й нагороджено найкращих молодих фахівців з інфузійної терапії. У фіналі за призові місця змагались переможці попередніх етапів з числа студентів та інтернів українських медичних освітніх закладів. Подія привернула увагу багатьох слухачів, що мали змогу взяти участь у круглому столі і послухати виступи членів робочої президії Олімпіади на актуальні теми з інфузійної терапії.

Під час вступного слова, підбиваючи підсумки попередніх турів Олімпіади, HR-директор Корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Володимирович Найда подякував учасникам змагання, освітнім закладам, які зробили внесок у проведення Олімпіади, а також членам робочої президії: «Я вітаю вас у стінах славетного НМУ ім. О. Богомольця, який сам мав честь закінчувати. Щиро переконаний, що нам усім сьогодні вдасться відчути радість від того, що ми зробили ще один крок у своєму житті».

«Хотілося б відзначити роль компанії «Юрія-Фарм», якій ми всі дуже вдячні, по-перше, за виробництво якісних ліків, по-друге, за організацію таких корисних заходів», — зауважив Фелікс Семенович Глумчер, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. О. Богомольця. Під час свого виступу Олена Юріївна Сорокіна, завідувачка кафедри медицини катастроф та воєнної медицини Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, подякувала організаторам, а також учасникам — за рішучість у прагненні перевірити свої знання й навички за допомогою участі в Олімпіаді.

Наголосив на важливій ролі інфузійної терапії Олег Анатолійович Лоскутов, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика: «Інфузійна терапія стосується сфери, якій недостатньо приділяють увагу. Адже від того, наскільки фахівець орієнтується в інфузійній терапії, залежить, чи буде така терапія рятувати життя або навпаки — заважати правильному лікуванню пацієнта. Тому дякуємо шанованій компанії «Юрія-Фарм» за її зусилля з піднесення інфузійної терапії на новий рівень».

На завершення вітального слова від робочої президії медичний директор фармацевтичної компанії «Юрія-Фарм» наголосив: «Інфузійна терапія змінила методи лікування багатьох хвороб. А враховуючи військові дії, що відбуваються зараз на території нашої країни, знання з інфузійної терапії набувають ще більшої актуальності».

Поки учасники Олімпіади виконували тестові завдання, всі охочі мали змогу прослухати виступи експертів й дізнатися нову інформацію про різні аспекти інфузійної терапії. Окрім запланованої програми, присутні — аудиторія і доповідачі — продовжили спілкування в неформальній атмосфері: обговорювали принципи менеджменту в медицині, важливість професійної та особистої самореалізації, ідею започаткування «університету щастя».

По закінченню круглого столу за результатами теоретичної частини тестування було оголошено п’ятьох фіналістів. Усім учасникам вручили дипломи з подякою за участь. Останнім етапом визначення призерів стали практичні завдання, що передбачали роботу з манекенами. Члени журі високо оцінили практичні навички учасників. За їхніми словами, перемогу виборов найнаполегливіший конкурсант, який долав перешкоди, не опускаючи рук.

Третє місце, пам’ятну нагороду й сертифікат на 5000 грн здобув інтерн Луганського державного медичного університету Андрій Прошельцов. «Срібло» Олімпіади та сертифікат на 7000 грн отримала Марія Козловська, інтерн Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Переможницею цьогорічної Олімпіади з інфузійної терапії стала Олександра Зеленчук, теж інтерн НМАПО ім. П.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67