«Сходи в майбутнє» — це майданчик, який покликаний змінювати і відкривати молоді погляд

04.12.2017

 

Наші шляхи зі «Сходами в майбутнє» зійшлися у 2014-2015 роках. В цей час Ігор Володимирович Найда відновив активність по  цьому проекту, перейшовши в з локального рівня до більш глобального. Одночасно у нас в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця на хвилі Революції гідності та революції у власному університеті відбувся сплеск студентської активності. В подальшому ця енергія та бажання змін акумулювалися в певні речі, які ми створили. Зокрема, в студентську організацію «СТУДДОВІРА», яка в подальшому стала партнером платформи «Сходи в майбутнє». Крім того, оскільки Ігор Володимирович бачив перспективу в співпраці зі студентами медиками, ми були залучені до комунікації з фундаторами і основними учасниками «Сходів».

На початку нашої спільної роботи проводилися стратегічні сесії для виявлення речей, які будуть основоположними на базовому рівні, стратегічними орієнтирами. З часом прийшло розуміння, що це дійсно довготривалий проект, націлений на впровадження незворотних змін, допомогу і сприяння розвитку для молоді. Маленькими, поступовими кроками ми наближаємося до цієї мети. В цьому платформа фактично і відповідає своїй назві.

Цей проект дійсно мені допоміг: в ході обговорень, стратегічних сесій, зустрічей прийшло розуміння концептуальних речей, вдалося познайомитися  і попрацювати з багатьма відомими учасниками та неординарними, непересічними особистостями.

Зараз я розумію, що проект має перспективу, він буде розвиватися. Це такий майданчик, який покликаний змінювати і відкривати молоді погляд на те, як можна і ким можна стати, якщо ставити відповідні цілі, мати певні цінності, розуміння, бути достатньо патріотичним та знаходитися у правильному середовищі.

Василь Гілюк

Голова громадської організації «СТУДДОВІРА»

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67