Як проект «Сходів в майбутнє» допоміг підняти мотивацію студентів

04.12.2017

 

Моя співпраця з інноваційною освітньою платформою «Сходи в майбутнє» почалась в 2015 році із фасилітації, де було відібрано найактивніших студентів-медиків. В рамках заходу нам вдалося сформулювати основні цілі та напрямки роботи, а також визначити шлях до удосконалення ключових проектів нашого вузу. Цей проект надихнув та підняв мотивацію студентів, допоміг у становленні лідерів студентського самоврядування.

Після обрання нової каденції студентського парламенту ми поглибили і розвинули співпрацю: було проведено цілий цикл лекцій і тренінгів. Серед тренерів можна згадати Максима Чікала, Ксенію Тейлор, Оксану Бількевич, Юлію Зайцеву. Також неодноразово проводили зустрічі з Ігорем Найдою.

Завдяки компанії «Юрія-Фарм» та «Сходам в майбутнє» ми отримали багато цінної інформації та досвіду для саморозвитку та покращили якість роботи студентського парламенту. Крім того, за сприяння компанії було організовано перший тернопільській чемпіонат з домедичної допомоги. Це чи не єдина компанія, яка ставить на молодь та активно допомагає їй (зокрема через платформу «Сходи в майбутнє»), оскільки розуміє, що за студентами майбутнє.

Тарас Мороз

Секретар ради студентського самоврядування при МОЗ України, Голова студентського парламенту 2015-2016 Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67