Сходи в Майбутнє виступили партнером Глобального хірургічного конгресу

03.12.2017

22-23 листопада відбувся Київський світовий хірургічний конгрес ‘17, організований Клінікою хірургії доктора Валіхновського. Платформа  «Сходи в майбутнє» виступила інформаційним партнером заходу.

На базі Valikhnovski Surgery Institute було проведено міжнародні практичні вебінари «Загальні принципи реконструкції м’яких тканин» і «Роботизована хірургія: минуле, теперішнє і майбутнє». Освітня платформа «Сходи в майбутнє» мала за честь взяти участь у роботі конгресу як інформаційний партнер.

На практичні семінари нам вдалося залучити близько 500 учасників, переважно студентів з усієї України. Ми раді, що українські університети виявили активний інтерес до такої глобальної події, яка стала майданчиком для обміну досвідом від найкращих світових фахівців у галузі невідкладної, загальної та воєнної хірургії.

Команда «Сходи в майбутнє» пишається співпрацею з проектом, покликаним уперше на українському просторі презентувати європейські стандарти хірургічної допомоги. Ми щиро вдячні Valikhnovski Surgery Institute за ініціативу, яка, безсумнівно, стане поштовхом для розвитку медичної спільноти в Україні і стимулюватиме професійне зростання молодих вітчизняних спеціалістів. Наша організація поділяє переконання, що Київський світовий хірургічний конгрес ’17 запровадив унікальну трибуну якісних змін у царині медичного обслуговування, а також надав студентам можливість взоруватися на провідні хірургічні тенденції.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67