Школа журналістики та PR почала роботу: 70 кращих опанують нові професії

12.10.2017

Автор: Анна Соловєй, слухачка Школи журналістики та піару “Сходи в Майбутнє”

У четвер 5 жовтня  у приміщенні Укрінформ Всеукраїнська інноваційна платформа “Сходи в майбутнє” вдруге відкрила двері Школи журналістики та зв’язків з громадськістю перед молодими талантами.

З понад 458 заявок від студентів та випускників профільних ВНЗ з усієї країни було відібрано 70 учасників. Такий захід – це чудовий шанс для молоді знайти себе та стати професіоналом в улюбленій справі.

Вступною промовою Школу відкрив Ігор Найда – лідер інноваційно-освітньої платформи «Сходи в майбутнє». Майбутні журналісти та піарники дізналися про можливості й перспективи, які є результатом тримісячного навчання у Школі.

Перше заняття було присвячено розкриттю понять “Журналістика”, “Піар” та “Медіа-менеджмент”. Лекцію провела партнерка платформи “Сходи в Майбутнє”, керівник проекту “Школа журналістики та PR” Олександра Азархіна. Одним із ключових моментів заходу став розподіл слухачів на три групи – журналістів, піарників та медіа-менеджерів. У таких командах студенти Школи виконуватимуть домашні завдання та працюватимуть над спільними проектами.

Ця подія – вдалий старт як для студентів, так і для тих, хто вирішив опанувати новий фах.