Школа HIV and co-infections

04.12.2017

Цієї осені у Києві пройшла перша медична Школа  HIV and co-infections, організованою українською платформою INgenius, U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR), Centers for Disease Control and Prevention (CDC) у рамках співпраці НМУ ім.О.О.Богомольця та American society for microbiology (ASM) за підтримки платформи Сходи у майбутнє.

Триденна школа дала змогу молодим медикам прослухати лекції про останні відкриття в області ВІЛ-інфекції, туберкульозу та антибіотикорезистентності. Також на школі проводилися майстер-класи, на яких учасники працювали в лабораторії та ознайомилися з основними методами виявлення збудника туберкульозу та ВІЛ.

Лекторами були провідні мікробіологи Mark Pettigrove , MD, PhD, та Galina Mukhina, MD, PhD (American society for microbiology) та лікарі-інфекціоністи з Brown University — Tim Flannigan, MD, ,Natasha Rybak, MD, Yuka Manabe, M.D., Amanda Noska, MD та професор НМУ ім. О.О.Богомольця Оксана Виговська.

Школу відвідало понад 100 учасників серед яких студенти-медики, практикуючі лікарі, лікарі-інфекціоністи, фтизіатри, клінічні мікробіологи.

 

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67