Презентація «Тлумачного словника з клінічної токсикології»

24.05.2018

29 травня 2018 року о 15.00 у приміщенні Національної медичної бібліотеки України (адреса – м. Київ, вул.. Льва Толстого, 7) відбудеться презентація «Тлумачного словника з клінічної токсикології»

Тлумачний словник з клінічної токсикології є першим в Україні довідником, в якому наводяться найпоширеніші терміни, що зустрічаються в новітній лексиці з клінічної токсикології. Словник містить близько 1000 слів та словосполучень, у тому числі і ті, що увійшли в українську мову протягом останнього десятиліття.Словник розрахований на широкий загал медичної спільноти, насамперед, лікарів-інтернів токсикологів та анестезіологів; а також лікарів загальної практики-сімейної медицини та медицини невідкладних станів.

Видання здійснено за спонсорської підтримки фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» та Української Медичної Експертної Спільноти (УМЕС).

На презентації будуть присутні автори видання, лікарі та науковці. Запрошуються журналісти, лікарська спільнота України.

 

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67