Прес-конференція за результатами ІII Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

11.06.2018

8 червня в «Укрінформ» відбулась  заключна  прес-конференція за результатами ІII Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

Учасники прес-конференції презентували здобутки проекту-конкурсу у 2018 році, оприлюднили результати цьогорічного конкурсу  та імена   переможців номінації «Наживо», «Відеоформат» і «Мій Шевченко», відзначили перших переможців цього року в започаткованих Оргкомітетом у 2017 році позаконкурсних номінаціях: «Поза часом», «Пам’ять», обмінялись думками задля надання Міжнародному проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» державного статусу.

Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» започатковано Послом Миру, президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри — молоді України», народною артисткою України Галиною Яблонською. Конкурс відбувається щорічно з березня по травень у форматі «Україна-Світ», у три етапи, останній з яких проходить у Києві.

«Цього року  участь у конкурсі виявило бажання взяти значно більше  людей, ніж раніше. “Прийшло набагато більше заявок, відеосюжетів більше, ніж за попередні два роки. І ця тенденція буде нарощуватися. Масштаб проекту буде збільшуватися, тому він повинен мати якусь державну підтримку, щоб нам не було соромно перед світом”, — сказала голова оргкомітету, народна артистка України Галина Яблонська.

Цього року конкурс відбувся за підтримки  Корпорації «Юрія-Фарм» та Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в Майбутнє»

Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LVm0b9LtMMc

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67