Пізнавальна лекція про видатних українських вчених, що прославилися не лише в Україні, але й на весь світ.

08.12.2015

Всеукраїнська освітня платформа «Сходи в Майбутнє» провела патріотичну лекцію майбутнім лікарям Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Представив патріотизм студентам через призму діяльності видатних українських вчених науковий співробітник Інституту фізики НАН України, професор Василь Шендеровський.

«Патріотизм починається зі знання історичного минулого, – зазначив лектор. – І тільки освічені люди можуть привести країну до успішного життя».

Слухачі почули імена українців, які зробили чималий внесок не тільки у вітчизняну культуру та науку, але й світову. Це фізик і електротехнік Іван Пулюй, конструктор авіаційних двигунів Архип Люлька, анатом Володимир Бец, винахідник електронного телебачення Борис Грабовський, мікробіолог та еколог Сергій Виноградський і багато інших.

Професор Шендеровський наголосив, що називати себе патріотом – замало, потрібно ним бути й приносити користь державі, як це робили видатні українські постаті. Під час лекції він також запропонував аудиторії перекласти українською словосполучення «подрастающее поколение». Студенти називали різні варіанти: майбутнє покоління, цвіт нації, молоді люди. Та в яблучко попасти так ніхто і не зміг. Пролив світло на загадку сам лектор. Українською – це пАмолодь. І її завдання – робити Україну щодня кращою!

Приєднуйся до наших лекцій! Виховуй у собі патріота! Люби українське та Україну!

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67