Пріоритети платформи на сьогоднішній день — робота з молоддю вищих навчальних закладів

04.12.2017

Наталія Бовтрук — заступник HR-директора ТОВ «Юрія-Фарм». З самого першого дня вона стала частиною того проекту, який згодом перетворився у потужну інноваційну платформу «Сходи в майбутнє». В нашому інтерв’ю пані Наталія розповіла про власний досвід роботи зі студентами та своє бачення перспектив діяльності платформи.

-Розкажіть, як розгорталися події на початковому етапі функціонування платформи та за які напрями ви були відповідальні?

Напрямок «Школа лідерства, менеджменту та державного самоврядування: європейський вимір» — це була саме та частина, в якій я брала участь. Я працювала безпосередньо з молоддю Ірпеня або тими студентами, які навчалися у навчальних закладах цього міста. Переважно це були студенти Національної податкової академії. Якщо Ігор Володимирович Найда займався  організаторською складовою, домовлявся з представниками студентського самоврядування, викладачами, то я безпосередньо працювала зі студентами, молоддю, проводила для них тренінги. Заходи відбувалися у вихідні, тоді, коли молодь мала вільний час. Вони були розраховані на тих, хто цікавився чимось  більшим, ніж просто навчанням по своїй спеціальності, хто піднімав питання, де можна працювати, як працювати, що потрібно для того, аби влаштуватися на роботу і взагалі тих, хто хотів поспілкуватися один з одним у такому нетрадиційному форматі.

-До вас приходили студенти переважно старших курсів?

Так, це були випускні курси, а також молодь, яка хотіла вже десь працювати. У них була додаткова мотивації брати участь у Школі та таких навчаннях.

Важливим було те, що учасниками тренінгів було молоде покоління, яке вже орієнтувалося на управлінську кар’єру. І це не обмежувалось якоюсь конкретною спеціалізацією. До нас приходили представники різноманітних факультетів, були і економісти, і юристи, й інші спеціалісти. Школа стосувалася абсолютно всіх людей, які цікавилися своїм розвитком…розвитком навичок, менеджерських компетенцій тощо.

Насправді, аудиторія була досить широкою. Наші заходи не обмежувалися територією Податкової академії і навіть міста Ірпеня. На той момент ми вже проводили тренінги в Києві, в різних навчальних закладах, наприклад в Університеті «Крок». Звичайно, зараз число партнерів, які долучаються до «Сходів в майбутнє» значно розширилось і тому у нас є можливість залучити до платформи більше коло людей, ширшу аудиторію.

-Якою була тематика цих тренінгів?

Для того, аби зрозуміти, що молоді найбільш цікаво, на початку ми проводили усне опитування та письмове анкетування. Вони переважно виявляли інтерес до основ менеджменту та питань, пов’язаних з професійною реалізацією. Неодноразово проводила тренінги, присвячені працевлаштуванню, підготовці до проведення співбесід, розповідали, на що звертає увагу роботодавець, як себе вести під час інтерв’ю, як правильно писати резюме. Це було надзвичайно цікаво молоді. Крім того, було багато спікерів по іншим темам, наприклад, державному самоврядуванню.

-Які пріоритети роботи платформи Ви бачите на сьогоднішній день?

Це перш за все, це продовження роботи з молоддю вищих навчальних закладів. Звичайно найбільш цікаві — медичні-фармацевтичні виші, але ними ми не обмежуємся. Як підтвердження, виникнення в рамках «Сходів» спеціалізованих школ, таких як Школа журналістики та піару. Тут можна отримати справді унікальні та поспілкуватися з тими людьми, які мають великий досвід саме в цій сфері.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67