На фотоаукціоні “Країна змін” були зібрані гроші для допомоги родинам ветеранів АТО

24.01.2018

20 січня у Музеї історії Києва відбувся благодійний фотоаукціон “Країна змін”. На аукціоні були представлені 29 робіт переможців фотоконкурсу “Країна змін”. Гроші отримані від продажу фотографій надійшли до фонду “Люди допомагають людям”, що спеціалізуються на допомозі родинам потерпілим від військового конфлікту на Сході України.

Благодійний фотоаукціон став частиною проекту “Країна змін”, який був ініційований Всеукраїнською інноваційною платформою “Сходи в Майбутнє”. Ще у жовтні 2017 року були підведені підсумки фотоконкурсу та обрані переможці. Молодь запропонувала не по роках дорослі фото на теми та проблеми до суспільного розгляду: АТО, життя після окупації, тема досягнення миру в Україні, сирітство, життя українського села в епоху змін, інноваційні урбаністичні тренди, роль молоді в сучасному світі. «Приємно, що фотоконкурс об’єднав Україну, бо до нього долучилися учасники від Донецька до Львова, від Одеси до Києва. Вдвічі приємніше, що дуже активними були представники сіл, віддалених регіонів, де молоді учасники продемонстрували досить високі професійні та творчі здібності. Серед них – школярі й юнкори. Їхніми очима ми по-новому змогли подивитися на нашу країні в турбуленції змін», – поділився враженнями головний ініціатор та організатор фотоконкурсу «Країна змін» Андрій Сніжко.

Життя цих фото не закінчилося на визнані таланту та нагороджені переможців. Команда медіа-менеджерів Школи Журналістики та зв’зків з громадськістю «Сходи в Майбутнє» підхопили цю молодіжну естафету та взявши до свого проекту фото учасників фотоконкурсу організували благодійний захід на якому можна було придбати ці роботи у форматі «тихого» аукціону. Зібрані гроші отримані від продажу фотографій надійшли до фонду “Люди допомагають людям”, що спеціалізуються на допомозі родинам потерпілим від військового конфлікту на сході України. Захід зібрав 3790 гривень, найвища ставка за одне фото — 1000 грн.

Організатори благодійної фотовиставки були приємно вражені не тільки бажанням гостей внести свій вклад у цю важливу для суспільства справу, але ще й бажанням багатьох організацій долучитися до організації цього івенту.  Партнерами фотоаукціону виступили Всеукраїнський фотоконкурс для творчої молоді «Країна змін», благодійна організація «Люди допомагають Людям», Університет «Україна», молодіжна організація «Молодь в дії», агенство «Громов», компанія «Кока-Кола» та інформаційний партнер «sostav.ua».

Цей вечір вразив не тільки благодійністю, але й присутністю громадських та культурних діячів, які виявилися не байдужими до ідей молоді. Особливим гостем на цьому вечері був Андрій Попіль, демобілізований воїн АТО, професійний фотограф, який провів воркшоп присвячений темі “Фотомистецтво як рушій змін”. Не дивно що ця людина викликала жвавий інтерес у відвідувачів фотоаукціону, невистачило навіть часу для всіх бажаючих задати Андрію свої запитання, але цей час був компенсований у процесі неформального спілкування та бажанням гостей сфотагруватись с живою легендою.

Також цей захід відвівали аматорські народні колективи, музиканти та поети, які внесли свою культурну та позитивну енергетику, а саме Леся Горова, Роман Свідерський, Христина Силенко, Валерій Гладунець, Михайло Тимченко.

Чи досягнуто мети цього заходу? Так, дійсно, досягнуто! Та це не головне, вражає наша не байдужа молодь, вражають наші небайдужі щедрі душі, вражають наші зусилля для розвитку нашого суспільства. Нам жити у чудовій заможній країні! Нам жити у країні змін на краще!

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67