«Сходи в майбутнє» є тим ліхтарем, який освітлює шлях до навчання

04.12.2017

Експерт з суспільних комунікацій Київської міської ради, член-кореспондент Української академії наук Іван Мицканюк вважає, що інноваційна освітня платформа «Сходи в майбутнє» є тим ліхтарем, який освітлює шлях до навчання. З моменту створення платформи і до сьогодні він є активним учасником цього проекту. Маючи великий досвід у сфері комунікацій з громадськістю, Іван Мицканюк з великим ентузіазмом ділиться з молоддю своїм досвідом та знаннями.

-Пане Іване, розкажіть будь-ласка, що спонукало вас приєднатися до платформи «Сходи в майбутнє»?

Основним спонукальним моментом було чітке розуміння – без зміни цінностей зміна поведінки неможлива.

Тому і виникла ідея створення проекту, який буде направлений на зміну організаційної культури, ціннісних моментів у житті людини, особливо у молоді. Тому що власне вся наша надія – в молоді. Тому така ціннісна мотивація як раз об’єднала, спонукала всіх нас до того, аби долучилися до проекту.

-Як відбувалася ваша співпраця з платформою?

Від початку формування самої ідеї та юридичного становлення платформи я був «поряд» та брав участь у різноманітних заходах. Але все ж вважаю, що найбільш «корисним» для платформи я став у сфері розвитку інститутів громадянського суспільства. Зокрема, минулого року з моєї ініціативи було започатковано рух «Учень-громадянин». Цей проект спрямований на поширення серед учнів старших класів знань про органи місцевого самоврядування, їх структуру та функції. Ми намагаємося залучити молодь до участі в демократичних процесах, надати можливість школярам здобути суспільні та громадянські навики, щоб в майбутньому вони стали відповідальними та успішними членами суспільства.

-Що дає платформа слухачеві?

Платформа «Сходи в майбутнє»  не стільки вчить, скільки є тим ліхтарем, який освітлює шлях до навчання. Вона відкриває перспективи розуміння речей, діалектичні перспективи. І в цьому є її потужна заслуга.

Об’єднання навколо себе лідерів, формування лідерських позицій завжди потребує бачення шляхів. І в цьому шлях платформи. Він був відображений навіть у назві – «Сходи в майбутнє». Це шлях до вершини. Він є безмежним, адже вершини у кожного свої. Але платформа і є той ліхтар, який освітлює дорогу на цьому складному шляху.

-На вашу думку, що очікує «Сходи» у майбутньому?

Наша платформа стане не просто вузьким комунікаційним майданчиком, а об’єднавчим стрижнем, центром, навколо якого зможуть формуватися школи – школи лідерства, фахові школи, комунікаційні школи. «Сходи» перетворяться у різноплановий, широкий майданчик, який об’єднає активних громадян і змінить на краще організаційну культуру в Україні.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67