«EviDays – лекторій з доказової медицини» відбувся 30 березня у Львові

04.04.2018

Проект «EviDays – лекторій з доказової медицини» від проекту M-Gate незмінно відбувається за підтримки платформи «Сходи в Майбутнє».

30 березня відбувся черговий лекторій у новому для проекту місті – величному Львові! Вважаємо наш дебют  перед новою аудиторією досить вдалим — кількість слухачів сягнула до 90 осіб. Це і не дивно, адже цього разу ми присвятили зустріч трьом однаково актуальним темам. Відкривав лекторій Ігор Заставний – сімейний лікар, відомий блогер, викладач кафедри гістології Львівського медичного університету – з темою «Місце небулайзингу у дітей з респіраторними захворюваннями». Після перерви Анатолій Власенко, оториноларинголог розповідав про критичне мислення – дуже популярний напрям досліджень, який пояснює «як наш мозок шиє нас у дурні». Завдяки ознайомленню з розповсюдженими когнітивними помилками лікарі зможуть більш якісно фільтрувати фахову інформацію та взагалі будь-який контент. Заключна доповідь була присвячена Всесвітньому дню розповсюдження інформації про аутизм, який відзначають 2 квітня, тож Олена Дерень, практикуючий психолог, дефектолог розповідала про цей досить поширений  стан, який повинні вміти запідозрити та виявити усі лікарі. Також пані Олена дала практичні поради медикам щодо спілкування з пацієнтами, котрі мають аутизм.

Традиційно, було організовано онлайн-трансляцію у Фейсбук, окремо буде також опубліковано змонтований відеозапис лекцій.

До наступної зустрічі з циклу EviDays, яка відбудеться в рамках Тижня імунізації ВООЗ 26 квітня.

 

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67