«EviDays – лекторій з доказової медицини» 12.03.18 та 14.03.18

21.03.2018

Проект «EviDays – лекторій з доказової медицини» від проекту M-Gate незмінно відбувається за підтримки платформи Сходи в Майбутнє.

Минулого тижня відбулось одразу декілька заходів – у рамках щорічного Тижня Мозку було організовано лекторій (12 березня) та черговий EviDays (14 березня) з неврології. Обидві події зібрали багато відвідувачів, як і присутніх особисто, так і під час традиційної трансляції виступів у Фейсбук.

Під час лекторію, що відбувся 12 березня, було висвітлено та обговорено дві важливі та цікаві теми: про тривогу в контексті біології та соціології розповідав Олег Чабан, завідувач кафедри психосоматики та психотерапії НМУ, а наш постійний лектор Федір Лапій обрав неочевидну та вкрай інтригуючу тему – вакцини та мозок. Після обох лекцій відбувалось жваве обговорення, звучали питання як від медиків, так і від гостей інших спеціальностей.

EviDays, що пройшов 14 березня, був не менш жвавим. Значний відгук аудиторії отримала лекція Дмитра Гуляєва, керівника Української Асоціації боротьби з інсультом, який щиро та відверто говорив про проблеми організації лікування інсультних хворих в Україні. Друга лекція, від лікаря-нейрохірурга Вадима Ілляшенка, освітлила таку, здавалося б, банальну, але близьку майже кожному проблему болю в спині, та сучасні тактики її ведення та лікування.

Окрім прямого ефіру у соціальних мережах буде також опубліковано змонтований відеозапис лекцій.

Наступні зустрічі з циклу EviDays, відбудуться у Одесі та Львові 22 та 30 березня відповідно.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67