Черкаси стали ще одним постійним осередком діяльності Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в майбутнє».

11.10.2017

Черкаси — місто, з якого починається Корпорація «Юрія-Фарм». Саме тут, у серці країни, знаходяться виробничі потужності компанії. А відтепер Черкаси також стали ще одним постійним осередком діяльності Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в майбутнє».

7 жовтня у місті відбулася презентація освітньої платформи та просвітницьких проектів, які проводить «Юрія-Фарм» для молоді. Реалізація заходу стала можлива завдяки потужній підтримці представників зовнішньої служби компанії — Грицишиної Світлани та Перова Кирила, й представниці від виробництва — Худенко Наталії.

Презентацію відвідали викладачі і студенти Черкаської медичної академії, а також лікарі-інтерни. Не обійшлося лише знайомством. Присутні отримали можливість взяти участь у просвітницькому заході платформи «Сходи в майбутнє» — інтерактиві «Увага! Фокуси свідомості».

Предметом обговорення стали особливості процесу сприйняття людьми інформації, які призводять до помилкових висновків та рішень. «Наша увага і наше сприйняття інформації мають свої певні характеристики, особливості та ознаки. Вони впливають на те, як ми сприймаємо і розуміємо інформацію, як розподіляємо увагу та на що відволікаємось», — розповів лектор та модератор інтерактиву Роман Мазур.

DSC_5996

Головним завданням зустрічі стала допомога учасникам зрозуміти фізіологічну природу перебігу психічних процесів у людини: уваги, сприйняття, мислення й прийняття рішень. Саме вони обумовлюють те, що люди можуть піддаватися різноманітним впливам і стають жертвами маніпуляцій. У сучасному світі необхідно бути обізнаним із базовими принципами здійснення впливу на інших людей та, що важливіше, з принципами протидії чужому маніпулятивному тиску. Інформаційне середовище сповнене прихованих символів і завдання прогресивної людини, що не бажає бути об’єктом впливу, — вміти їх бачити. Особливо важливо сформувати критичний підхід до медіа середовища, що нас оточує

Наприкінці обговорення учасники дійшли згоди, що сугестивний вплив можна ідентифікувати, а за допомогою усвідомлення особливостей свого організму та психіки йому можна і потрібно протистояти. Коментуючи почуте, багато хто з учасників зустрічі підкреслював, що відтепер уважніше ставитиметься до інформації, яку отримує, та намагатиметься частіше аналізувати її.

Зважаючи на відгуки відвідувачів, можна з упевненістю сказати, що на «Сходи в майбутнє» в Черкасах чекатимуть, тож в найближчий час тут пройде ще не один захоплюючий захід.

 

DSC_6026

DSC_6099

DSC_6081