Сходи в Майбутнє – це проект, який народився разом з оновленою Україною

04.12.2017

Ціла команда провідних практиків у державному і бізнес секторах, тренера, чиї послуги зазвичай коштують тисячі доларів, всі вони готові були працювати безкоштовно, аби підготувати лідерів для нової України. Вся ця команда намагалася «пробитися в люди» в умовах відсутності сприяння й допомоги з боку керівників ВНЗ та низької активності студентства.

Але так було до 2014-го року. Після «Революції Гідності» відкрилися нові можливості, з’явився «дух свободи» та переконання, що ми здатні змінити майбутнє. В цих умовах Ігор Найда згуртував всі медичні вищі навчальні заклади і запросив мене координувати проект. Студентські ради, молодь, що приходила із суміжних дисциплін (наприклад, медичні інженери) та всі ті люди, які розуміли слово «майбутнє» в теперішньому часі, почали регулярно збиратися і пізнавати себе, одночасно здійснюючи пошук власних суспільних та професійних ролей. Такі необхідні в організаційній роботі «м’які навички» доповнювалися світоглядними екскурсами провідних мислителів і практиків України: Олексій Толкачов, Тарас Бебешко, Костянтин Соловйов, Кирило Стеценко задали високу планку, а цілий ряд тренерів з Юрія-Фарм та інших інституцій допоміг на практиці опанувати, що таке теперішній лідер із візією майбутнього для себе, своєї громади, своєї країни та своєї планети.

Мені дуже приємно бути частиною такої команди і я з радістю спостерігаю за еволюцією проекту, долучаючись до освітніх і практичних під-проектів – розвитку міста Глухова, розвитку вищих керівних кадрів медичної спільноти тощо.

Андрій Мірошниченко, менеджер та координатор проекту «Сходи в майбутнє»

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67