27 січня у місті Вінниця відбувся майстер-клас «Маркетинг для лікарів»

06.02.2018

За сприяння Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «СХОДИ В МАЙБУТНЄ» 27 січня з 10.00 до 14.00 у місті Вінниця відбувся майстер-клас «Маркетинг для лікарів». Спікер – Констянтин Чекменьов – засновник компанії Medstartup, керівник Medmarketing, маркетинговий директор Vortex InterCom.

Захід відвідало близько двадцяти спеціалістів різного напрямку медичної справи, переважно молодь,зацікавлені можливістю розвитку власної приватної практики. На початку зустрічі було висвітлено можливості і переваги, які може мати лікар започатковуючи власну справу. А також труднощі і помилки , які можуть виникнути в нього під час планування і запуску проекту. Розглядались такі питання як  діагностика ринку послуг, цінових діапазонів  на цікавій підприємцю території, визначення цільової аудиторії і механізмів донесення інформації до потенціальних клієнтів. В останньому розділі приділялось багато уваги розробленню і запуску сайта медичних послуг.

Слід зазначити, що інтенсивний розвиток приватної медицини в Україні за останні  5 років призвів до високої зацікавленості медичної спільноти до розвитку в даному напрямку. І, якщо раніше приватна практика обмежувалась невеликими вузькоспеціалізованими клініками, то на зараз прослідковується активна цікавість у створенні широкопрофільних клінік з наданням стаціонарної і амбулаторної допомоги та послуг. Лікарі, що вибрали для себе майбутнє в приватній медицині, мають більш виражене бажання до навчання і пізнання новітніх технологій і методів лікування. Зміни почались.

За активну співпрацю з організаторами та представлення платформи на даному заході також окремо дякуємо спеціалісту з синдромної терапії Вишневській Олені!!!

 

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67