24 березня відбулося друге заняття Школи домедичної допомоги у Вінниці

28.03.2018

24 березня, в суботу, відбулося вже друге заняття у місті Вінниця. Школа домедичної допомоги зробила ще один, безумовно важливий, крок до своєї мети: зберегти найцінніше — людське життя! Вперше ми зупинилися на питанні власної безпеки, того хто надає допомогу. Адже в екстренній ситуації необхідно одночасно контролювати все 6 і постраждалого, і навколишні обставини, і свій стан. Тільки якщо немає для вас загрози, ви зможете бути корисним для інших!
Оскільки, хоч і повільно, але все ж наближається тепло і сезон активного відпочинку, на цьому заннятті ми розглядали різні види травматизму, а також одне з найнебезпечніших його ускладнень — кровотечі! Саме вчасно та правильно надана допомога такому потерпілому, може зберегти йому життя та покращити прогноз у подальшій реабілітації. Досить вагоме питання — це транспортна іммобілізація, особливо підручними засобами, яке також ми докладно розглянули. Учасники зустрічі мали можливість попрацювати із джгутами та підручними засобами, відпрацювали правила накладання джгутів на верхню та нижню кінцівку.
Крім того, ми розлянули таку ситуації як утоплення та закупорка верхніх дихальних шляхів. В такому випадку рахунок йде на хвилини, тому важливо своєчасно та якісно надавати допомогу постраждалому.
В приємній та дружній атмосфері ми ще згадали теоретичний матеріал минулої зустрічі,ще раз попрактикувались у виконанні серцево-легеневої реавнімції на манекенах, виконували перевірку свідомості, наявності пульсу та дихання, забезбечували стабільне положення хворого один на одному. Дякуємо всім учасникам за активність та наполеглевісь!
Цикл тренінгів вібувається за спонсорської допомоги платформи «Сходи в майбутнє».

 

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67