20 лютого відбувся черговий лекторій присвячений хірургії

02.03.2018

Проект «EviDays – лекторій з доказової медицини» від проекту M-Gate незмінно відбувається за підтримки Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи «Сходи в Майбутнє».

20 лютого відбувся черговий лекторій, цього разу присвячений хірургії, кількість слухачів якого сягнула понад 130 осіб. Це і не дивно, адже цього разу ми розглянули дві різні, але однаково актуальні теми. Допомагати в цьому люб’язно погодився доцент, завідувач учбової частини кафедри дитячої хірургії Одеського національного медичного університету, позаштатний спеціаліст зі стандартизації медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Самофалов. У першій частині своєї доповіді Дмитро всебічно розглянув актуальні проблеми використання принципу damage control хірургії та перспективи застосування даного принципу в Україні. Після перерви була освітлена така непроста та актуальна для лікарів багатьох спеціальностей тема, як правильне та сучасне лікування перитоніту.

Традиційно, було організовано онлайн-трансляцію у Фейсбук, окремо буде також опубліковано змонтований відеозапис лекцій. Команда M-Gate сповнена вдячності до однодумців, які матеріально та морально підтримують проект, та готується до наступної зустрічі з циклу EviDays, яка відбудеться в рамках Всесвітнього тижня мозку (Brain Awareness Week) вже 12 березня.

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67