Приклад успішного менторства

10.06.2019

8 червня відбувся ФОРУМ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: ВЕТЕРАНСЬКИЙ БІЗНЕС, організатором проведення якого виступила Українська Соціальна Академія.  Форум відбувся в рамках програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.

Місією Форуму є сприяння в розвитку спільноти ветеранського соціального підприємництва в Україні.

В межах форуму  відбулася презентація фінальних проектів Програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей. Після чого журі визначило 4 переможців, які отримають гранти у розмірі 52 000 грн. Серед переможців і подружжя Тригуб – лікарі із Сум, де голова родини брав участь у бойових діях як військовий лікар. Зараз мають намір здійснити проект створення у м.Суми центру реабілітації для осіб, які перенесли інсульт.

Нам приємно, що ментором цього проекту-переможця виступив Голова нашої Спілки Ігор Володимирович Найда, який допоміг авторам проекту доопрацювати його бізнес-план, а також надав інші корисні поради щодо вдосконалення проекту.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у реалізації їхнього проекту!   

Додати коментар

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля відмічені *

facebook.com/futureshody
futureshody@gmail.com
050 360 48 67